CDRC62NP-821MC Sumida
  • Part Number: CDRC62NP-821MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 820UH 75MA 6.79 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRC62NP-821MC Sumida
    CDRC62NP-821MC Sumida
    CDRC62NP-821MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRC62NP-821MC is described as FIXED IND 820UH 75MA 6.79 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"