CDRC62NP-820NC Sumida
  • Part Number: CDRC62NP-820NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 82UH 237MA 671 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRC62NP-820NC Sumida
    CDRC62NP-820NC Sumida
    CDRC62NP-820NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRC62NP-820NC is described as FIXED IND 82UH 237MA 671 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE VME KEY FORM 1 TOP BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"