CDRC62NP-681MC Sumida
  • Part Number: CDRC62NP-681MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 680UH 83MA 6.05 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRC62NP-681MC Sumida
    CDRC62NP-681MC Sumida
    CDRC62NP-681MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRC62NP-681MC is described as FIXED IND 680UH 83MA 6.05 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Soberton
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH