CDRC62NP-680NC Sumida
  • Part Number: CDRC62NP-680NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 68UH 248MA 624 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRC62NP-680NC Sumida
    CDRC62NP-680NC Sumida
    CDRC62NP-680NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRC62NP-680NC is described as FIXED IND 68UH 248MA 624 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE