CDRC62NP-561MC Sumida
  • Part Number: CDRC62NP-561MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 560UH 91MA 4.46 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRC62NP-561MC Sumida
    CDRC62NP-561MC Sumida
    CDRC62NP-561MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRC62NP-561MC is described as FIXED IND 560UH 91MA 4.46 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 99DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1.2W TOP PORT 88DB
    View
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 85DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB