CDRC62NP-470NC Sumida
  • Part Number: CDRC62NP-470NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 47UH 320MA 430 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRC62NP-470NC Sumida
    CDRC62NP-470NC Sumida
    CDRC62NP-470NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRC62NP-470NC is described as FIXED IND 47UH 320MA 430 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.