CDRC62NP-390NC Sumida
  • Part Number: CDRC62NP-390NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 39UH 354MA 381 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRC62NP-390NC Sumida
    CDRC62NP-390NC Sumida
    CDRC62NP-390NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRC62NP-390NC is described as FIXED IND 39UH 354MA 381 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM