CDRC62NP-330NC Sumida
  • Part Number: CDRC62NP-330NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 33UH 374MA 264 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRC62NP-330NC Sumida
    CDRC62NP-330NC Sumida
    CDRC62NP-330NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRC62NP-330NC is described as FIXED IND 33UH 374MA 264 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    View
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    View
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM