CDRC62NP-271MC Sumida
  • Part Number: CDRC62NP-271MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 270UH 130MA 2.3 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRC62NP-271MC Sumida
    CDRC62NP-271MC Sumida
    CDRC62NP-271MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRC62NP-271MC is described as FIXED IND 270UH 130MA 2.3 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    STANDOFF W/POST
    View
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"