CDRC62NP-221MC Sumida
  • Part Number: CDRC62NP-221MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 220UH 142MA 1.77 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRC62NP-221MC Sumida
    CDRC62NP-221MC Sumida
    CDRC62NP-221MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRC62NP-221MC is described as FIXED IND 220UH 142MA 1.77 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.