CDRC62NP-220NC Sumida
  • Part Number: CDRC62NP-220NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 22UH 467MA 200 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRC62NP-220NC Sumida
    CDRC62NP-220NC Sumida
    CDRC62NP-220NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRC62NP-220NC is described as FIXED IND 22UH 467MA 200 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    View
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 89DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 250MW TOP PORT 86DB