CDRC62NP-150NC Sumida
  • Part Number: CDRC62NP-150NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 15UH 556MA 131 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRC62NP-150NC Sumida
    CDRC62NP-150NC Sumida
    CDRC62NP-150NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRC62NP-150NC is described as FIXED IND 15UH 556MA 131 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER RETAINING FOR 1029 HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CAP SOCKET CIGARETTE RUBBER BK
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY RETAINING STRAP
    Keystone Electronics
    COVER BATTERY RETAINING FOR 108
    COVER BATTERY FOR BC2/3AE HOLDER
    COVR SNAP DRAGON LOCKING
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    BATTERY INSULATOR
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB