CDRC62NP-121MC Sumida
  • Part Number: CDRC62NP-121MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 120UH 194MA 1.02 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRC62NP-121MC Sumida
    CDRC62NP-121MC Sumida
    CDRC62NP-121MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRC62NP-121MC is described as FIXED IND 120UH 194MA 1.02 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.