CDRC62NP-102MC Sumida
  • Part Number: CDRC62NP-102MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 1MH 66MA 9.98 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRC62NP-102MC Sumida
    CDRC62NP-102MC Sumida
    CDRC62NP-102MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRC62NP-102MC is described as FIXED IND 1MH 66MA 9.98 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM