CDRC62NP-101MC Sumida
  • Part Number: CDRC62NP-101MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 100UH 212MA 769 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRC62NP-101MC Sumida
    CDRC62NP-101MC Sumida
    CDRC62NP-101MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRC62NP-101MC is described as FIXED IND 100UH 212MA 769 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN