CDRC62NP-100NC Sumida
  • Part Number: CDRC62NP-100NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 10UH 712MA 104 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRC62NP-100NC Sumida
    CDRC62NP-100NC Sumida
    CDRC62NP-100NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRC62NP-100NC is described as FIXED IND 10UH 712MA 104 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
    Knowles
    EMC
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK