CDR7D28MNNP-151NC Sumida
  • Part Number: CDR7D28MNNP-151NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 150UH 520MA 950 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,218
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CDR7D28MNNP-151NC Sumida
    CDR7D28MNNP-151NC Sumida
    CDR7D28MNNP-151NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDR7D28MNNP-151NC is described as FIXED IND 150UH 520MA 950 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GREY
    View
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE