CDR7D28MNNP-101NC Sumida
  • Part Number: CDR7D28MNNP-101NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 100UH 650MA 655 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,720
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CDR7D28MNNP-101NC Sumida
    CDR7D28MNNP-101NC Sumida
    CDR7D28MNNP-101NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDR7D28MNNP-101NC is described as FIXED IND 100UH 650MA 655 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.