CDR74BNP-220MC Sumida
  • Part Number: CDR74BNP-220MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 22UH 1.12A 130 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,456
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CDR74BNP-220MC Sumida
    CDR74BNP-220MC Sumida
    CDR74BNP-220MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDR74BNP-220MC is described as FIXED IND 22UH 1.12A 130 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"