CDR63BNP-680LC Sumida
  • Part Number: CDR63BNP-680LC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 68UH 420MA 820 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 18,368
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CDR63BNP-680LC Sumida
    CDR63BNP-680LC Sumida
    CDR63BNP-680LC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDR63BNP-680LC is described as FIXED IND 68UH 420MA 820 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.