CDR125NP-330MC Sumida
  • Part Number: CDR125NP-330MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 33UH 1.8A 100 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,796
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CDR125NP-330MC Sumida
    CDR125NP-330MC Sumida
    CDR125NP-330MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDR125NP-330MC is described as FIXED IND 33UH 1.8A 100 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.