CDR125NP-100MC Sumida
  • Part Number: CDR125NP-100MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 10UH 2.65A 50 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,055
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CDR125NP-100MC Sumida
    CDR125NP-100MC Sumida
    CDR125NP-100MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDR125NP-100MC is described as FIXED IND 10UH 2.65A 50 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    Schroff
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"