CDR105NP-221MC Sumida
  • Part Number: CDR105NP-221MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 220UH 540MA 690 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,680
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CDR105NP-221MC Sumida
    CDR105NP-221MC Sumida
    CDR105NP-221MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDR105NP-221MC is described as FIXED IND 220UH 540MA 690 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"