CDR105NP-151MC Sumida
  • Part Number: CDR105NP-151MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 150UH 650MA 450 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 8,400
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CDR105NP-151MC Sumida
    CDR105NP-151MC Sumida
    CDR105NP-151MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDR105NP-151MC is described as FIXED IND 150UH 650MA 450 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.