CDR105-220MC Sumida
  • Part Number: CDR105-220MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 22UH 1.71A 90 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDR105-220MC Sumida
    CDR105-220MC Sumida
    CDR105-220MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDR105-220MC is described as FIXED IND 22UH 1.71A 90 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE