CDR105-100MC Sumida
  • Part Number: CDR105-100MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 10UH 2.53A 60 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDR105-100MC Sumida
    CDR105-100MC Sumida
    CDR105-100MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDR105-100MC is described as FIXED IND 10UH 2.53A 60 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.