CDPH4D19FNP-8R0MC Sumida
  • Part Number: CDPH4D19FNP-8R0MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 8UH 2.68A 56 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,389
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CDPH4D19FNP-8R0MC Sumida
    CDPH4D19FNP-8R0MC Sumida
    CDPH4D19FNP-8R0MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDPH4D19FNP-8R0MC is described as FIXED IND 8UH 2.68A 56 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT