CDPH4D19FNP-6R8MC Sumida
  • Part Number: CDPH4D19FNP-6R8MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 6.8UH 3.02A 50 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 42,609
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CDPH4D19FNP-6R8MC Sumida
    CDPH4D19FNP-6R8MC Sumida
    CDPH4D19FNP-6R8MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDPH4D19FNP-6R8MC is described as FIXED IND 6.8UH 3.02A 50 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.