CDPH4D19FNP-4R7MC Sumida
  • Part Number: CDPH4D19FNP-4R7MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 4.7UH 3.3A 38 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 14,597
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CDPH4D19FNP-4R7MC Sumida
    CDPH4D19FNP-4R7MC Sumida
    CDPH4D19FNP-4R7MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDPH4D19FNP-4R7MC is described as FIXED IND 4.7UH 3.3A 38 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.