CDPH4D19FNP-470MC Sumida
  • Part Number: CDPH4D19FNP-470MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 47UH 1.03A 293 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 30,197
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CDPH4D19FNP-470MC Sumida
    CDPH4D19FNP-470MC Sumida
    CDPH4D19FNP-470MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDPH4D19FNP-470MC is described as FIXED IND 47UH 1.03A 293 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.