CDPH4D19FNP-150MC Sumida
  • Part Number: CDPH4D19FNP-150MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 15UH 1.88A 95 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 13,087
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CDPH4D19FNP-150MC Sumida
    CDPH4D19FNP-150MC Sumida
    CDPH4D19FNP-150MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDPH4D19FNP-150MC is described as FIXED IND 15UH 1.88A 95 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    View
  • Manufacturer Name
    Ixys
  • Description
    SOLAR PAD BLACK
    View
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A
    Molex
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    Memory Protection Devices
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    Dfrobot
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V