CDPH45D16FHF-4R3MC Sumida
  • Part Number: CDPH45D16FHF-4R3MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 4.3UH 2A 85 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,462
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CDPH45D16FHF-4R3MC Sumida
    CDPH45D16FHF-4R3MC Sumida
    CDPH45D16FHF-4R3MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDPH45D16FHF-4R3MC is described as FIXED IND 4.3UH 2A 85 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    View
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE