CDPH45D16FHF-100MC Sumida
  • Part Number: CDPH45D16FHF-100MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 10UH 1.45A 161 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 23,307
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CDPH45D16FHF-100MC Sumida
    CDPH45D16FHF-100MC Sumida
    CDPH45D16FHF-100MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDPH45D16FHF-100MC is described as FIXED IND 10UH 1.45A 161 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.