CDPH45D13FHF-4R7MC Sumida
  • Part Number: CDPH45D13FHF-4R7MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1.46A 146 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,682
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CDPH45D13FHF-4R7MC Sumida
    CDPH45D13FHF-4R7MC Sumida
    CDPH45D13FHF-4R7MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDPH45D13FHF-4R7MC is described as FIXED IND 4.7UH 1.46A 146 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM