CDPH45D13FHF-2R4MC Sumida
  • Part Number: CDPH45D13FHF-2R4MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 2.4UH 1.98A 85 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,709
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CDPH45D13FHF-2R4MC Sumida
    CDPH45D13FHF-2R4MC Sumida
    CDPH45D13FHF-2R4MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDPH45D13FHF-2R4MC is described as FIXED IND 2.4UH 1.98A 85 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ