CDPH28D11FNP-4R7MC Sumida
  • Part Number: CDPH28D11FNP-4R7MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1.18A 184 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 9,307
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CDPH28D11FNP-4R7MC Sumida
    CDPH28D11FNP-4R7MC Sumida
    CDPH28D11FNP-4R7MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDPH28D11FNP-4R7MC is described as FIXED IND 4.7UH 1.18A 184 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"