CDPH28D11FNP-3R3MC Sumida
  • Part Number: CDPH28D11FNP-3R3MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1.42A 128 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 9,968
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CDPH28D11FNP-3R3MC Sumida
    CDPH28D11FNP-3R3MC Sumida
    CDPH28D11FNP-3R3MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDPH28D11FNP-3R3MC is described as FIXED IND 3.3UH 1.42A 128 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED