CDMT40D30HF-3R3NC Sumida
  • Part Number: CDMT40D30HF-3R3NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 3.3UH 4.3A 23 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDMT40D30HF-3R3NC Sumida
    CDMT40D30HF-3R3NC Sumida
    CDMT40D30HF-3R3NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDMT40D30HF-3R3NC is described as FIXED IND 3.3UH 4.3A 23 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.