CDMT40D20HF-1R0NC Sumida
  • Part Number: CDMT40D20HF-1R0NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 1UH 5.4A 14.5 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDMT40D20HF-1R0NC Sumida
    CDMT40D20HF-1R0NC Sumida
    CDMT40D20HF-1R0NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDMT40D20HF-1R0NC is described as FIXED IND 1UH 5.4A 14.5 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V