CDMC8D28NP-1R8MC Sumida
  • Part Number: CDMC8D28NP-1R8MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 1.8UH 9.3A 12.6 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDMC8D28NP-1R8MC Sumida
    CDMC8D28NP-1R8MC Sumida
    CDMC8D28NP-1R8MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDMC8D28NP-1R8MC is described as FIXED IND 1.8UH 9.3A 12.6 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH