CDH74NP-820JC Sumida
  • Part Number: CDH74NP-820JC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 82UH 920MA 480 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH74NP-820JC Sumida
    CDH74NP-820JC Sumida
    CDH74NP-820JC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH74NP-820JC is described as FIXED IND 82UH 920MA 480 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 89DB