CDH74NP-680KC Sumida
  • Part Number: CDH74NP-680KC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 68UH 1A 350 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH74NP-680KC Sumida
    CDH74NP-680KC Sumida
    CDH74NP-680KC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH74NP-680KC is described as FIXED IND 68UH 1A 350 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.