CDH74NP-470KC Sumida
  • Part Number: CDH74NP-470KC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 47UH 1.2A 230 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,680
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CDH74NP-470KC Sumida
    CDH74NP-470KC Sumida
    CDH74NP-470KC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH74NP-470KC is described as FIXED IND 47UH 1.2A 230 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"