CDH74NP-330KC Sumida
  • Part Number: CDH74NP-330KC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 33UH 1.45A 170 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH74NP-330KC Sumida
    CDH74NP-330KC Sumida
    CDH74NP-330KC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH74NP-330KC is described as FIXED IND 33UH 1.45A 170 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"