CDH74NP-220LC Sumida
  • Part Number: CDH74NP-220LC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 22UH 1.7A 130 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH74NP-220LC Sumida
    CDH74NP-220LC Sumida
    CDH74NP-220LC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH74NP-220LC is described as FIXED IND 22UH 1.7A 130 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE