CDH74NP-150LC Sumida
  • Part Number: CDH74NP-150LC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 15UH 2.1A 83 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH74NP-150LC Sumida
    CDH74NP-150LC Sumida
    CDH74NP-150LC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH74NP-150LC is described as FIXED IND 15UH 2.1A 83 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    View
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"