CDH74NP-120LC Sumida
  • Part Number: CDH74NP-120LC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 12UH 2.45A 65 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH74NP-120LC Sumida
    CDH74NP-120LC Sumida
    CDH74NP-120LC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH74NP-120LC is described as FIXED IND 12UH 2.45A 65 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    View
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    Keystone Electronics
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN