CDH63NP-470KC Sumida
  • Part Number: CDH63NP-470KC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 47UH 480MA 1 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH63NP-470KC Sumida
    CDH63NP-470KC Sumida
    CDH63NP-470KC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH63NP-470KC is described as FIXED IND 47UH 480MA 1 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE