CDH63NP-390MC Sumida
  • Part Number: CDH63NP-390MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 39UH 530MA 780 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH63NP-390MC Sumida
    CDH63NP-390MC Sumida
    CDH63NP-390MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH63NP-390MC is described as FIXED IND 39UH 530MA 780 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Soberton
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH