CDH63NP-2R0MC Sumida
  • Part Number: CDH63NP-2R0MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 2UH 2.3A 51 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH63NP-2R0MC Sumida
    CDH63NP-2R0MC Sumida
    CDH63NP-2R0MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH63NP-2R0MC is described as FIXED IND 2UH 2.3A 51 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    View
    Wakefield-vette
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP